Referencie

 • Nika C.
  anemptytextlline

  Pamätám si na náš prvý rozhovor. Myslela som si: „namyslený, povýšenecký egocentrik, čo všetko vie, všade bol a kde nebol, tam sa práve chystá.“ Každé jeho slovo sa odrážalo od neviditeľnej bubliny, ktorú som si pred ním spravila. Po pár týždňoch som si všimla, že používam jeho frázy, začínal sa mi dostávať pod kožu. Musela som sa zamyslieť nad tým, čo hovorí a prečo mi to hovorí. Trvalo to dlho, a ani dnes, nie sme na konci. Ale dnes už viem povedať, že som sa skrývala do bubliny, nie pred ním, ale pred svetom. Pripomenul mi ako chutí víťazstvo. Aké to je keď držíte život vo vlastných rukách. Keď veríte vo svoje schopnosti. On vo mňa veril, aj keď ja nie. Život je plný zvratov, a až pády na dno Vás donútia spoznať kto vlastne ste ukážu, aká je vaša sila. Bol pri mne keď som bola na dne a povedal mi: „poď ku mne, ja ťa podvihnem.“ A to aj spravil! Neurobí nič za Vás, ale poskytne Vám všetky možné prostriedky, aby ste uvideli, že to je vo Vás, že na to máte. Spravila som množstvo chýb a želám si spraviť ich ešte aspoň dvakrát toľko, pretože neexistuje lepši spôsob ako sa učiť a rásť. Nič v živote nedostanete za lacný peniaz. Za sny sa platí, už od nepamäti. Teraz som však pripravená zaplatiť za každý jeden. Donútil ma uvažovať o živote a je zvláštne ako často ľudia spájajú život a smrť. Akoby hovorili, že život je protikladom smrti. Ale protikladom smrti je zrod. Život nemá protiklad!   P.S. Pred pár dňami si sa ma opýtal: „Ako chceš žiť svoj život? Buď budeš inšpiráciou pre ostatných, alebo zapadneš do stáda.“ Dávid, už som sa rozhodla budem inšpiráciou A to všetko len vďaka TEBE

 • Viola U.
  anemptytextlline

  Ako žena som dostala možnosť nakuknúť pod pokrievku Dávidovho coachingu a musím uznať, bola som unesená! Toto je to pravé orechové. Tam to všetko začína. Začína to s tebou! Hneď ako začnete odhaľovať, čo všetko je dokážete, poviete si, toto som potrebovala! Všetko, čo ženy kedy chceli a potrebovali u muža, to všetko vám bude ukázané. Dávid vám to ukáže.

 • Zoja S.
  anemptytextlline

  Dávid tvoje tvrdenia o tom, čo ženy chcú je absolútna pravda. Čítam tvoj blog a mala som možnosť odsedieť si jeden seminár, a jediné, čo môžem na to povedať je FINGER UP!

 • Katarína S.
  anemptytextlline

  Dávid vstúpil do môjho života úplnou náhodou. Ešte pár mesiacov, dokonca týždňov predtým ako sme sa prvýkrát stretli, som ani len netušila, že nejaký Dávid existuje a už vôbec nie, že bude mať taký vplyv na môj ďalší život. Netvrdím, že môj život od základu zmenil. To sa za tak krátky čas nepodarí nikomu, ale učí ma vnímať veci okolo mňa inak ako doteraz. Vďaka nemu sa na svet pozerám s určitým nadhľadom, negatívnu energiu si držím od tela, teším sa z maličkostí, ráno sa budím s úsmevom a snažím sa o tento úsmev deliť s inými každý deň. A najlepšie na tom všetko je, že mi ho ľudia naokolo čoraz častejšie opätujú. Viem, že ešte musím vo svojom živote zmeniť veľa, aby som bola dokonale spokojný a šťastný človek ale nebojím sa toho lebo viem, že aj ked nebudem vedieť ako ďalej, mám sa na koho obrátiť.

 • Silvia L.
  anemptytextlline

  Práca popri Dávidovi bola viac ako povznášajúca. Cítim sa pri svojich rozhodnutiach isto. A vo svojom živote sa chcem posunúť vpred. Dávid má brilantný spôsob ako ma jemne ale rázne nabáda dosiahnuť tie ciele, ktoré si nastavíme každý týždeň. Následná kontrola ma neničí, ale posúva ďalej, kde môžem vyjadriť svoje názory a stále sa cítim byť sama sebe fanúšikom a motiváciou. Dávid pre mňa urobil v oblasti zlepšovania môjho života a vylepšenia môjho pohľadu na moju prácu viac ako som si mohla len vysnívať. Nachádzam úľavu v našich konverzáciách, bez hanby za moje starosti v živote, a keď sa rozlúčime, vždy sa usmievam 🙂

 • Emma
  anemptytextlline

  Tým, že som zaneprázdnená podnikateľka bolo vždy ťažké dôkladne si poskladať moje myšlienky ohľadom môjho smerovania v živote a rohodnúť sa v ťažkých momentoch, ktoré mi život pravidelne uďeľoval. Našla som úspech vďaka Dávidovi, nielen ohľadom môjho života ako celku, ale aj v oblasti môjho biznisu. Všetci máme nekonečne veľa myšlienok a robíme dôležité rozhodnutia v živote, ale aby sme naozaj reálne zladili naše vlastné myšlienky a dali ich do perspektívy sa mi nie raz ukázalo ako nemožné. Dávid mi pomohol pozerať sa na moje životné situácie z rôznych uhlov, z ktorých sa viem posúvať ďalej. Vidím, že mať svojho coacha je ako mať priateľa, ktorému sa môžeš vyventilovať, len s tým rozdielom, že Dávid nie len počúva, ale aj poradí, ako na tie zádrhele v živote a ako ich zmáknuť.

 • Diana M.
  anemptytextlline

  Keď som sa ozvala Dávidovi, mala som otázky či vôbec potrebujem coacha. Myslím si, že je ťažké pre kazdú ženu priznať si, že potrebuje pomôcť, aj keď ona sama pomáha všetkým naokolo. Vždy ma lákalo sa s niekým ako on aspoň porozprávať. Počas našich stretnutí mi Dávid pomohol uvedomiť si, čo vlastne ponúkam ja ako osoba okrem mojej nekončiacej ochoty pomáhať ostatným. Ukázal mi aká som vlastne zraniteľná vo všetkých oblastiach života, ak očakávam to isté od ostatných a pomohol mi pohúť sa z tohto “zaseknutia sa” v živote. Moja najobľúbenejšia časť našich stretnutí bola, keď som videla, že mi Dávid naozaj rozumie na tej najhlbšej úrovni a chápe môj život a moje pohnútky, prečo som veci robila tak ako som robila. Ukázal mi to pomyselné zrkadlo, kde som videla, že nemôžem takto pokračovať a ukázal mi, že aj ja mám miesto na tomto svete, nie len ostatní. Odvtedy sa stále pozerám do svojich poznámok, ktoré ma dokážu vždy udržať motivovanú. Odporučila by som Dávidov coaching všetkým ženám podobným ako ja, ktoré potrebuju pomôcť nájsť smerovanie v živote a vášniach a ako ich žiť a nielen o nich snívať. Najdôležitejšou vecou, ktorú musíte vedieť o coachingu s Dávidom je, že budete mať naozaj pocit vnútorného osvietenia – a to aj tie ženy, ktoré už toho o sebe zistili naozaj veľa. Vždy sa je kam posúvať.

 • Majka
  anemptytextlline

  Začala som pracovať s Dávidom pred šiestimi mesiacmi a môžem s hrdosťou povedať, že odvtedy sa môj život posúva pozitívnym smerom, prevažne vďaka jeho coachingu. Naša drina (ako to on nazýva) začala, keď som sa presťahovala do Trnavy, aby som začala svoj nový život. Moja životná situácia bola menej ako ideálna, mala som malé úspory a praktický žiadny smer, akým by som sa chcela v živote vybrať. Mala som akurát tak dvoch pseudokamarátov. Vedela som, že musím veľa vecí zmeniť, ale nevedela som ako. Potom som začala makať s Dávidom a začal sa úplne iný príbeh. S jeho pomocou som si definovala svoj život, aby som mohla naozaj nasledovať svoje vášne a začala spoznávať nových ľudí, znova zmenila aj bývanie, moje divoké vzťahy s mužmi sa upokojili, zmenila som zamestnanie, ktoré mi liezlo totálne na nervy na nové a absolútne skvelé. Dosiahla som pokoj, sebavedomie a našla som novú silu vo svojej schopnosti vytvoriť si život, o ktorom som dovtedy len snívala. Nič z týchto vecí by sa nestalo, keby nebolo Dávida. Dal mi na toto všetko nástroje, zdroje, techniky a podporil ma pri mojom novom kariérnom kroku a ukázal mi, ako sa pozerať na život, v ktorom je prebytok štastia, duševného naplnenia, a toto všetko sa ďalej zveľaduje a rastie, pretože pokračujeme v našej spolupráci. Určite by som odporučila Dávida každej žene, ktorá sa cíti zaseknutá vo svojom živote či práci, a je rozhodnutá vyslobodiť sa, nasledovať svoje túžby a vášne, a vytvoriť si život, po ktorom naozaj z hĺbky duše túži. S vedomosťami, inšpiráciou, motiváciou, podporou a coachingovými schopnosťami Dávida je to všetko možné.

 • Ivana K.
  anemptytextlline

  Predtým ako som spoznala Dávida bola som úspešná a pracovala som smerom k mojim cieľom, ale on mi pomohol s tým kúskom, ktorý ma delil od ich dosiahnutia. Teraz som schopná dať si všetky myšlienky dokopy a vymyslieť si plán čo a ako ďalej v akejkoľvek oblasti. Samozrejme stále musím dať do toho tú drinu a pot aby som videla výsledok, ale mám tú podporu aby som to dokázala a je neskutočné vidieť ako sa tá práca vypláca! Teraz sa cítim dostatočne silná dosiahnuť hocičo! Všimla som si veľký rozdiel v mojom šťastí, mojim pohľadom na život a mojou schopnosťou lepšie komunikovať s ostatnými.

 • Petra V.
  anemptytextlline

  Predtým ako som sa ozvala Dávidovi a urobila zmenu v nastavení mojich cieľov a vízii s presným plánom s dátumom vyhotovenia, cítila som tiahu úzkosti, ktorá obklopovala koncept života. Mala som pocit, že nebudem mať dostatok času zvládať podnikanie, “reálny” job na čiastočný úväzok, či ešte učiť a cvičiť jôgu, starať sa o domácnosť (pranie, varenie, upratovanie, atď.) a mať dostatok času pre rodinu a samú seba. Teraz, keď sme s Dávidom strávili nejaký ten čas a zjednodušili moje potreby a “chcenia” do časového harmonogramu s presne stanovenými prioritami, cítim veľkú úľavu a opadla tá tiaha. Cítim sa istejšie ohľadom môjho života a voľbami, ktoré v ňom robím. Som pripravená si zaboxovať s celým svetom!

 • Nikoleta L.
  anemptytextlline

  Je priam až mne samej neuveriteľné, aká sa cítim sebavedomejšia a reálna samá k sebe a to na dennodennej báze. Určite si mi pomohol eliminovať môj strach a ísť si za tým, čo naozaj v živote a vo svojej kariére chcem. Cítim, že som úplne iná osoba, ako tá minulý rok, a tú zmenu milujem!

 • Andrea I.
  anemptytextlline

  Dávidov pozitivizmus je nákazlivý 🙂 Je to ten typ osoby, vďaka ktorej cítiš, že dokážeš byť oveľa viac a lepšia ako si myslíš. Jeho pozitívna energia žiari absolútne všade, a práve tá žiara osvieti všetko okolo teba. Už viac neuvidíš žiadnu temnotu.

 • Anna E.
  anemptytextlline

  Je na tom niečo čarovné, ak sa stretnú osoby s podobným myslením. Odchádzam od Dávida čerstvá a ready potrápiť sa s akoukoľvek úlohou, ktorá sa predtým zdala nezvládnuteľná. Je to tou podporou, ktorú od neho dostávam. Milujem stretnúť sa s ľudmi, ktorí majú ciele a je priam radosť brainstormovať nápady a možnosti ako dosiahnuť to, čo chceme bez hanby odmietania, pretože len týmto smerom sa vo mne zobúdza kreativita a pohyb smerom k činom. Je aj ukľudňujúce odchádzať s pocitom, že sa môžem naňho obrátiť, kedykoľvek budem potrebovať.

 • Jana
  anemptytextlline

  Interakcia s týmto chlapom bola presne to, čo som potrebovala v živote: podporný systém ale očami muža. Nevysvetľujte si to zle, mám manžela a dvoch bratov, ktorých milujem nadovšetko, ale je niečo na tom mať chlapa, ktorý rozumie ženskému zmýšľaniu a nesúdi ťa, alebo prehnane ťa nechráni (ako bráchovia väčšinou robia). Ako starnem, uvedomujem si, že mať podobne zmýšľajúce osoby okolo seba je jeden z najvitálnejších aspektov rastu do tvojho autentického JA a žiť na plné obrátky, čo sa aj naozaj deje odkedy poznám Dávida!

 • Martina A.
  anemptytextlline

  Prišla som za Dávidom s túžbou báť sa menej ísť krok vpred a byť viac ochotná v živote riskovať. Môj život bol v tom čase skvelý, ale ja som chcela VIAC. Rozkvitať profesionálne ale aj osobne a nájsť svoje vnútorné sebavedomie. Po pár mesiacoch práce s Dávidom som cítila akési “zobudenie” a totálnu transformáciu. Vyjasnila som si veci, čo boli pre mňa naozaj dôležité a ešte som aj začala nový biznis – ten, pre ktorý som ochotná pracovať z neskutočnou vášňou a perfektne sedí k mojim vnútorným hodnotám. Milujem Dávidove neoblomné odhodlanie posúvať ma mimo moju komfortnú zónu a neriešiť moje výhovorky, či ospravedlňovanie, rovnako ako nechať zodpovednosť za moje činy len mne, keďže som si ich sama stanovila. Bol presne tým, koho som potrebovala vo svojom živote. Ďakujem ti, Dávid, že si mi držal ruku, keď som chcela skočiť, a postrčil ma, keď som to potrebovala.

 • Zuzana K.
  anemptytextlline

  Chcela som pracovať s Dávidom, aby som si uvedomila, čo je v mojom živote dôležité aby som mohla koncentrovať svoje aktivity na veci “dôležité pre mňa”. Pomohol mi ponoriť sa do mojich hodnôt a naozaj vidieť, čo je kľúčové ako v mojom živote, tak aj v biznise.

 • Natália P.
  anemptytextlline

  Pracovala som už s coachmi na veľa veciach ohľadom môjho “bytia” a vyhľadala som Dávida, aby mi pomohol s ďalšími kúskami. Hovorila som veľakrát “áno” na veci, s ktorými som si nebola istá a príliš veľakrát som nepovedala “nie” veciam, ktoré mi vôbec neprosperovali. Teraz už hovorím “áno”  len na veci, ktoré sú pre mňa naozaj prospešné a ktoré ma živia vnútorne. Milujem, keď mi Dávid vráti moje bullshity späť a nenechá ich len tak. Je naozaj oddaný tomu čo robí a naozaj pevný vo svojich postojoch. Čo sa naozaj vylepšilo je moje NIE ku požiadavkám hlavne v práci, ktoré mi nerobia radosť. Počúvať môj vnútorný hlas, ktorý vie, že žijeme len raz a núti ma žiť naozaj autenticky, nie fake pre iných ľudí. Vyťahuje moje strachy na svetlo, aby som ich nenechala riadiť môj život a aby som si uvedomila, že v strachu sa nedá žiť. Nie ak si plním hlavu nezmyslami.

 • Katka R.
  anemptytextlline

  Bola som na veľmi ťažkom a drsnom mieste v mojom živote pred tým ako som stretla Dávida. Bola som smutná, chýbala mi láska samej k sebe, cítila som sa bez budúcnosti, spochybňovala som svoju cestu a až príliš počúvala rady ostatných. Bola som hlúpa, robila som veci len preto, aby na mňa neboli ostatní nahnevaní, ale vôbec som nebola šťastná, že som niečo urobila. Môj strach mal nado mnou kompletnú kontrolu. Potom ako som pracovala s Dávidom jeden na jedného, môžem sa s hrdosťou pochváliť, že som na ceste sebalásky a akceptovania, učenia sa kto som, učím sa stáť si za svojim názorom a hodnotami, uvedomiť si, čo sú to za hodnoty a čo pre mňa znamenajú. Učím sa nakopávať strachu riť :).  Vždy som cítila, ako keby bolo so mnou niečo v neporiadku, pretože som nebola na podobnej ceste ako moji rovesníci a s Dávidom som sa naučila, že som presne tam, kde mám byť, a že som skvelá a táto cesta je nádherná. Je to neskutočný pocit mať tú silu späť v živote a nenechať ostatných kontrolovať moje pocity. Som tiež hrdá na to, že moje myšlienky sa náramne vylepšili a zlepšilo sa aj moje sebavedomie a dôvera v seba! Najužitočnejšia vec, ktorú som sa naučila bola, že všetko pochádza najprv z lásky k sebe. VŠETKO!

 • Lucia V.
  anemptytextlline

  Jedným z najväčších darov, ktoré Dávid má, je jeho pochopenie na to kde si v živote bola a silno ťa viesť tam, kde ideš. Je viac ako len coach. Je laserovým lúčom pravdy, ktorý pretne tvoju temnotu.

 • Dana P.
  anemptytextlline

  Naozaj zbožňujem coaching s Dávidom! S jeho tvrdou láskou, bezbullshitovom štýle, a mozogzasekávajúcim humorom, Dávid má miesto len pre najkrajšie drahokamy, aby ožiarili miestnosť. Stále sa udivujem, že mi dokáže ukázať, ako hlboko viem do seba siahnuť a nájsť viac a viac právd… a to všetko s úškrnom na tvári, že sakra znova mal pravdu 🙂

 • Simona H.
  anemptytextlline

  Pred coachingom s Dávidom Hancom som bola super motivovaná ísť za svojimi snami, ale často som cítila, že neviem kde začať a ako vyhodiť z hlavy ten negatívny hlas. Vďaka intenzívnym coachingovým sedeniam, Dávid mi pomohol prepracovať sa cez moje neistoty a vytvoriť si konkrétne plány (Dávid ich volá “domáce úlohy”)  aby som dosiahla svoje ciele. Teraz som už dobre vybavená trikmi, aby som zvládla obmedzenia, ktoré si dávam sama sebe, a mám úplne nový pohľad na stanovovanie cieľov a ich začlenenie do reality. V Dávidovi som získala úprimného priateľa. Nie je len ten, s ktorým môžem oslavovať svoje výhry, je tu k dispozícii, keď potrebujem povzbudenie a radu. Vízia, ktorú mám do budúcnosti sa zlepšila vďaka práci s Dávidom, a najužitočnejšia vec, ktorú som sa naučila je, že vždy (vždy, vždy, vždy) mám ignorovať hlas, že to nedokážem.

 • Adela Z.
  anemptytextlline

  Dávid je dynamický coach a pomohol mi nájsť si cestu cez rôzne situácie. Či už som potrebovala pomoc s balansom v živote, kým som sa pripravovala na štátnice, zmáknuť vzťahy s okolím, alebo len zistiť, kto je vlastne moje najlepšie ja. Dávid má talent na pýtanie sa tých správnych otázok, ktoré mi pomohli objaviť jednoduché riešenia k zdanlivo nemožným okolnostiam.

 • Viki
  anemptytextlline

  Keď ma vyrazili z firmy, vedela som, že na mňa čaká niečo veľké. rozhodla som sa stať novou osobou a tam som našla aj Dávida. Moje coachingove sedenia s Dávidom boli základom pre moje pochopenie vety: existencia túžby je už dôkazom, že to aj dokážeš zmáknuť. Ja, keďže som aj svoj najväčší nepriateľ, naložená hlasmi vo vnútri, ktoré mi hovorili, že to nedokážem, som vďaka práci s Dávidom a jeho učením pochopila, že to dokážem. Dokázala som si usporiadať život a teraz píšem knihu, ktorú som mala vždy v hlave.

 • Daniela U.
  anemptytextlline

  Dávidov coaching je intuitívny, súcitný a inšpiratívny. Má naozaj ohromujúci talent zachytiť veci, ktoré sama neviem vyjadriť. Jeho pochopenie pre moje vnútorne boje a slabosti je obdivuhodné. Je expertom na pomoc presúvať sny a cieľe do reálneho života. Pomohol mi zdvihnúť sa z môjho paralyzovaného zadku toľkokrát a dal mi nástroje a čas, aby som urobila zmeny, ktoré som chcela urobiť, ale nemala som to “niečo”, aby som to dokázala. Odoporúčala by som ho každému, kto chce žit život naozaj silne, zdravo a plný šťastia!

 • Tatiana L.
  anemptytextlline

  Dávid zapálil oheň, dal mi zdroje, urobil ma zodpovednou a pomohol mi priorizovať to, čo som potrebovala vo svojom živote dávno urobiť. Som navždy vďačná!

 • Alexandra B.
  anemptytextlline

  Práve som sa vrátila späť do svojho mesta a cítim sa ako funkčný člen spoločnosti. Som taká vďačná za to otvorenie očí a neviem sa dočkať kedy začnem novú kapitolu svojho života. Pomohol si mi naozaj neskutočne veľa, keď som bola zaseknutá na nepríjemnom mieste vo svojom živote a ešte stále som v nemom úžase, kam som sa posunula a kam ma ten čas, ktorý sme spolu strávili posunul, čas, za ktorý som tak “vyrástla”. Som vďačná za tú pomoc, ktorú si vykonal v mojej transformácii!

 • Lenka M.
  anemptytextlline

  Mali ste už niekedy niekoho, kto tam pre vás bol nech sa dialo čo chce? Nech ste sa cítili akokoľvek zle? Keď vám váš život servíroval ťažké okamihy? Keď ste už nevideli žiadne svetlo na konci tunela? Dávid je jednoznačne jeden z mojich najobľúbenejších ľudí na tejto planéte. Bola som jeho “študentkou” niekoľko rokov. Keď si spomeniem na svoj život pred tým ako som ho poznala, sama seba nespoznávam. Je to naozaj génius v “odzaseknutí sa” keď sa zasekneš. Ak ste pripravení (ale naozaj, naozaj pripravení) zmeniť to ako sa pozeráte na svoj život, svoje telo, svoj job… na hocičo… Dávid je ten, ktorého chcete aby vám fandil.

 • Gabriela H.
  anemptytextlline

  Dávidov VIP deň ma nielen osvietil s drobnosťami, ktoré som si na sebe nikdy nevšimla, ale ukázal mi pozrieť sa na mojú životnú story, na ktorej som bola zaseknutá tým správnym pohľadom a vidieť ju objektívne a že je už minulosťou a nie to kto som ja. Pomohol mi nájsť si cestu, ktorú som hľadala dlhú dobu a tento deň ma vyviedol von smerom, ktorý som predtým ani nezvažovala. Hocikto, kto má tú možnosť, alebo skôr to šťastie pracovať s Dávidom, by mal naozaj žiť v tom danom momente a veriť, že odíde ako lepšia osoba s novými nástrojmi a vylepšeným vedomím hodnoty, ktorú dávate tomuto svetu!

 • Monika K.
  anemptytextlline

  Dávid je mojim coachom už niekoľko rokov, a po každom sedení odchádzam s vedomim jeho 110% podpory, inšpirovaná a motivovaná dať svoje výzvy do pohybu a zmáknuť ich. Citlivo, ale rázne ma previedol cez nie jedno trápenie svojím starostlivým a empatickým prístupom. A, samozrejme, nakopol ma rozhýbať veci a mať viac radosti v živote. Som veľmi vďačná za Dávida, ktorý ma naučil cenné stratégie a pomohol mi vybudovať si emocionálnu silu, sebavedomie a sebaúctu. Je mojím anjelom a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu, na ďalšie roky. Jednoznačne ho odporúčam každému. Ďakujem ti za to, že si vo mňa veril, a pomohol si mi byť lepšou.

 • Alena L.
  anemptytextlline

  Rozhovor s Dávidom mi pomohol vo veľa smeroch. Naučil ma veľa, ako napríklad, keď život začne byť pes, mala by som sa pozrieť do svojho vnútra a spýtať sa: čo je tá najmilšia vec, ktorú môžem pre seba urobiť v tento moment? Je to taká jednoduchá otázka a predsa tak silná! Používam tento nástroj denne a som oveľa kľudnejšia, v pohode a hlavne štastnejšia. Dávid je súcitný a milý a som fakt šťastná, že som ho stretla. Naučil ma dôležitosť starostlivosti o seba a dal mi nespočetne veľa techník a nástrojov ako to zmáknuť!

 • Karin J.
  anemptytextlline

  Dávid je neuveriteľne trpezlivý, neústupčivý a organizovaný vo svojom prístupe ku coachingu, čo bolo presne tou správnou kombináciou, aby som sa dokázala sústrediť na svoje ciele. Necítila som sa plná sily, keď som sa hýbala vpred, pretože som si nedala tú správnu motiváciu a produktívny a adekvátne náročný cieľ. Dávid ma vrátil na správnu cestu a upriamil moje myšlienky. Nedovolil mi dať si kredit za flákanie a naučil ma ostať plne sústredená na svoje cieľe. Naozaj si cením tvoju pomoc. Ďakujem Dávid!

 • Sandra
  anemptytextlline

  Ďakujem ti za tvoj autentický prístup a podporu. Po našom sedení som si dala absolútny kľud pre svoju hlavu – žiadne maily, žiadne kontroly ľudí – nič na dva dni! Cítim sa tak skvelo. Zaujímavé bolo, že potom prvý telefonát bol pozvanie na pohovor do novej práce 🙂

 • Mirka D.
  anemptytextlline

  Dávid je schopný, príjemný a hlavne profesionál. Využíva rôzne nástroje, aby vás naviedol k svojim cieľom. Vďaka jeho trpezlivosti a náhľadu vie vystihnúť, čo je potrebné na prekonanie týchto výziev. Naše stretnutia boli naozaj povznášajúce a inšpiratívne.

 • Ľubica Z.
  anemptytextlline

  Pomohol si mi naozaj obrovsky – pripraviť svoj byt na predaj a odsťahovať sa. Nájsť si svoj nový vysnený byt – pozitívnym myslením. Zbaviť sa zbytočností – na tom ešte stále pracujem :). Začať konať. Nakopnúť moju spisovateľskú kariéru a ešte omnoho viac.

 • Karin
  anemptytextlline

  Rozhodla som sa vyskúšať life coaching, pretože som sa cítila znudene, apaticky ku svetu a nešťastná. Nevedela som čo ďalej urobiť zo svojou kariérou. Po výskume rôznych life coachov som narazila na Dávidov web a okamžite som cítila spojenie s tým, čo hovoril vo videu. Hneď počas nášho prvého stretka ma prečítal akoby ma už roky poznal a videl do mňa viac ako ja sama. Cítila som sa konečne pochopená. Konečne do mňa niekto vidí a vie ako sa cítim. Vedela som, že mi chce úprimne pomôcť. Počas našich sedení, bol Dávid starostlivý, nadšený a plný podpory. Pomohol mi prepracovať sa cez moje možnosti a našiel mi výzvy ako si prehodnotiť pohľad a myslenie na viac pozitívnejší smer. Som pevne presvedčená, že som pre seba nemohla nájsť lepšieho coacha.