21 tipov pre ženy pri randení

Uvádzam 21 tipov pre ženy, ktoré sú založené na výskumoch, neformálnych rozhovoroch a najmä osobných skúsenostiach. Väčšina z nich je exkluzívna a určená len pre ženy. Pre mužov sú nepoužiteľné.

Tip pre ženy č.1: Hry vám nikdy nepomôžu k tomu, čo naozaj (skutočne) chcete.
Ak chcete kvalitný vzťah, buďte tou kvalitnou partnerkou, ktorá je úprimná, priama a jedinečná. Takéto ženy a muži skončia vždy s najlepšími vzťahmi. Ak budete nasledovať všetky tie geniálne rady na rôznych serveroch pre ženy, či nebodaj brať si inšpiráciu z hollywoodskych filmov, tak skončíte presne tak ako tie hollywoodske hviezdy – rozvedené a so zlomeným srdcom. Celý život sa nedá hrať, a klamať. Na prvom rande máte len jednu možnosť – ukázať sa v pravom svetle, také aké ste. Nemôžete prísť po 7 rokoch manželstva a povedať: „tak miláčik toto doteraz som hrala, to som nebola ja!“. Byť stále v strehu sa nedá po celý život.

Tip pre ženy č.2: Neakceptujte nič menej než  je kvalitné rande a plná pozornosť.
Ak vám nedá dostatočne dopredu vedieť, že vás pozýva na rande alebo ak vás príde vyzdvihnúť a nemá ani potuchy, kam pôjdete, alebo ak (keď) sa vám nevenuje počas rande na 100 % tak: „ poďte na ďalšieho!“ Ak robí aspoň jednu z týchto vecí, tak má o vás len veľmi malý záujem. Nemárnite svoj čas. Žiadne uspokojenie sa s nepodarkom. Zaslúžite si viac. Ak sa necítite na to, že si zaslúžite viac, tak si radšej odpustite rande, a začnite randiť až vtedy, keď sa budete cítiť hodná takéhoto chlapa. Základ je nabrať sebavedomie, a hlavne samú seba nepodceňovať. Každá žena by mala vedieť svoju hodnotu a v žiadnom prípade neísť pod cenu. Štandardy sú na to, aby sa nepodliezali, ale preskakovali s veľkou rezervou. Tak to musíte fungovať aj s chlapmi. Chlap vám musí venovať svoju pozornosť a dať najavo svoj záujem tým, že sa vám bude venovať.

Tip pre ženy č.3: Dvojtýžňová výpovedná lehota.
Ak sa vám chlap neozval po 2 týždňoch po vašom poslednom rande, kašlite na neho! Určite si to neberte osobne, aj keď ste mali úžasné rande a čas strávený s ním bol prekrásny. A v žiadnom prípade sa nesnažte zistiť, čo sa vlastne stalo. Na to aj tak neprídete. Zbytočne nabehnete na rolu tej, čo dolieza, a to prakticky nikto nemá rád. Ani muži ani ženy. Škemranie o pozornosť, či vysvetlenie je len zápach zúfalstva, a tomu sa každý vyhýba. Je to mrhanie energiou a zdrojmi, ktoré môžete veselo venovať získaniu nového kontaktu na chutného kolegu vo firme, či milého čašníka vo vašej obľúbenej kaviarni. Jednoducho sa hoďte znova do života a príde ďalší.

Tip pre ženy č.4: Proporcionálna zdvorilosť.
Objednávajte si jedlo, drinky, a hocičo iné adekvátne k tomu, čo si objedná on. Muži to vedia určite oceniť. Veľa chlapov verí, že ženské správanie v tejto situácii je odrazom jej charakteru. Prehnané porcie, či iba šalátik, sú príliš veľký kontrast ku tomu, čo si dá muž. Nemáte sa za čo cítiť zle, ak si objednáte to „svoje obľúbené“, ale určite sa netvárte, že žijete len z rannej rosy a mesačnej energie. To vám nikto neuverí, a vaša hodnota u chlapa, za to že šetríte, určite nestúpne.

Tip pre ženy č.5: Demonštrujte uznanie.
Zjedzte, vypite, použite a oblečte si to, čo pre vás muž kúpi. Chlapi to vedia veľmi oceniť. Nakupovať niečo pre ženy je pre väčšinu chlapov mučenie. Pretože je veľmi náročné venovať energiu oblasti, v ktorej sa vyznajú tak málo. Ak im ukážete, že si ceníte, to, čo pre vás chlap kúpil, upevníte tak jeho naštrbené sebavedomie v tejto oblasti. Spravíte tak z vášho pohľadu pre neho maličkosť, no pre neho to bude priam detská radosť z novej hračky.

Tip pre ženy č.6: Každý cent zaváži.
Ukážte, že si ceníte všetky peniaze, ktoré na vás míňa, nezávislé od sumy. Nikdy nemôžete vedieť, v akej finančnej situácii sa práve nachádza.

Pozor na vydržiavanie! Chlapi s obmedzenými finančnými možnosťami sú na to náchylní, a všímajú si tieto detaily, a aj keď vám to nedajú najavo, určite nebudú ochotní do vás tlačiť financie, a nedostanete za to ani obyčajné ďakujem.

Tip pre ženy č.7: Prijímať a dávať.
Vracajte náklonnosť a vďaku za veci, ktoré vám váš chlap kúpil v pravidelných intervaloch. Spravte mu radosť niečím špeciálnym. Aj večera u vás doma, či nejaká drobnosť je krásnym dôkazom vášho záujmu o neho. To ako vás ženy poteší maličkosť, ktorú pre vás vybrali, tak isto aj chlapi nie sú z kameňa, a tieto veci si všímajú. Fantázii sa medze nekladú, a čím originálnejšie, tým lepšie, pretože tým dokážete, že ste tomu venovali energiu a nielen kúpili niečo v najbližšom novinovom stánku.

Tip pre ženy č.8: Žiadny Ex!
Nehovorte o žiadnom zo svojich ex priateľov, ex manželov, či vôbec o nejakom vysnívanom platonickom kandidátovi na posteľné zábavky. Nikdy! Možno na to bude čas niekedy v ďalekej budúcnosti, ale v začiatkoch táto debata neslúži žiadnemu úžitku. Je to priam jed a zabíja to konverzáciu. Chlapi sa zvyknú okamžite porovnávať. A to pôsobí priam deštruktívne na ich ego, lebo, ak nebudú vedieť byť lepší ako váš bývalý, tak načo sa majú vôbec snažiť?

Tip pre ženy č.9: Šetrite si svoju životnú story pre svoju autobiografiu.
Nehovorte mu o vašich „life story“ hneď na začiatku. Naťahujte to tajomno. Kto má rád vyklopené informácie hneď na začiatku? Potom už nebude mať dôvod snažiť sa zisťovať si o vás nové informácie. Prakticky sa vždy snažte udržať si nejaký stupeň anonymity vo vašom osobnom živote, pretože automaticky to navádza vzrušenie. Záhada je mentálne afrodiziakum!

Tip pre ženy č.10: Tým, že budete sama sebou, máte vyhrané.
Nesnažte sa ho ohúriť tým, koho poznáte, kde všade ste už bola, alebo vašimi mierami. Ak si myslíte, že týmto vyhráte toho pravého, tak verte, že pritiahnete len povrchných a plytkých chlapov. Vyhrajte ich práve tým, že budete sama sebou s kvalitami, ktoré máte. Tie sú pre chlapov najatraktívnejšie, pretože sú vaše a vnútorné. Načo vám bude chlap, ktorý vás oslintá za vaše miery, ale pri vašom obľúbenom skladaní origami bude čumieť radšej na telku?

Tip pre ženy č.11: Udržiavajte očný kontakt.
Neokukávajte iných mužov. Aj keď to urobíte totálne tajne, chlapi si to všimnú. Lojálnosť je jednou z najdôležitejších kvalít, ktoré muži hľadajú. Ak uvidí, že sa pokukujete po ostatných mužoch, hneď mu skrsne v hlave myšlienka, či dokážete byť vôbec verná.

Tip pre ženy č.12: Komentáre to nezachránia.
Nekomentujte niekoho dobrý výzor, či to je chlap alebo žena v realite, alebo v telke, alebo v časopise. Komentáre nevysvetlia vaše „očumovanie“ iného muža. Iba skomplikujú už aj tak naštrbenú otázku lojálnosti.

Tip pre ženy č.13: Verte svojej intuícii.
Nerandite s mužom, o ktorom viete, že pre vás nie je ten pravý. Nedržte si ho po svojom boku, kým nenájdete niekoho lepšieho. Nie je to od vás fér voči nemu. Nemrhajte svojím časom. Načo vám je chlap, ktorý je pre vás nevhodný a neprospieva vám tak, ako by ste si to predstavovali, a nespĺňa vaše požiadavky na ten „správny materiál“. Potrebujete si len dvíhať svoje sebavedomie? Alebo sa len bojíte byť sama? Urobte to, čo je správne. Majte guráž pohnúť sa ďalej!

Tip pre ženy č.14: Vždy vyzerajte čo najlepšie.
Vždy sa snažte vyzerať čo najlepšie, a mať na sebe oblečené to najlepšie bez ohľadu na situáciu alebo aktivitu. Nesmiete zlenivieť. Nikdy! Nikdy neviete, koho tým upútate, a akú možnosť si prilákate. Určite po vás nebudú chlapi bažiť, keď budete mať na sebe rozťahané džínsy a tričko na doma, ako keď ste upravená a nahodená a cítite sa na veľký úsmev.

Tip pre ženy č.15: Nech sa jeho hlava stále otáča za vami.
Zistite si, čo sa mu na vašom obliekaní páči. Aby ste sa naučili všetko, čo sa mu na vás páči, pýtajte sa na špecifické detaily. Vy musíte byť tá planéta, okolo ktorej sa bude točiť jeho pohľad. Chlapi majú veľmi silné vizuálne potreby (nielen na okukávanie vás v sprche). Nepohnete sa ďalej, kým si toto neuvedomíte. To samozrejme neznamená krátke sukne a tony mejkapu pre každého chlapa. Niektorým chlapom sa páči žena v obtiahnutých džínsoch s minimálnym mejkapom. A potom už len ostáva opakovať a opakovať. Stále ste to vy, ale robíte to pre vášho chlapa, tak prečo mu nespraviť radosť takou maličkosťou?

Tip pre ženy č.16: Ukážte mu, že sa na neho tešíte.
Ukážte vaše nadšenie, keď ho vidíte ako po vás prichádza, ak to tak cítite. Môže to začať krásnu tradíciu, ktorú bude on zbožňovať. Neskrývajte svoju radosť z jeho príchodu, a netvárte sa, že si to musí sám domyslieť, však ste sa nahodili, či usmiali. Radosť jeden z druhého je predsa osožná pre obe strany, tak prečo ju skrývať alebo stavať za ťažké múry, ktoré musí chlap preliezť, aby vás videl. Môžete sa tváriť, že o vás musí bojovať, ale radosť z jeho príchodu mu určite doprajte.

Tip pre ženy č.17: Ultimátny tip!
Nevyspite sa s chlapom na prvom rande. Prakticky s ním nesexujte, kým nie ste na to pripravená. Počas zápalu momentu a návalu citov a adrenalínu chlapi povedia všetko možné aby sa dostali s vami do postele (alebo hocikam inam). Poväčšinou týmto veciam aj veria a sú pravdivé, ale len v danom momente. Neskôr, keď sa im hlava vyčistí budú mať pohľad na vec triezvy a úplne opačný.

Najdôležitejšie tajomstvo, ktoré by mala každá žena vedieť je: ak sa vyspíte s chlapom hneď na prvom rande, hneď zasejete do jeho mysle semiačko pochybnosti o tom, či viete byť verná. Samozrejme to tiež nedokáže vzbudiť žiaden rešpekt voči vám. Ak mu odoláte, bude vás za to rešpektovať. Čím viacej mu odoláte, tým viacej si vás bude vážiť. Ak ma naozaj seriózny záujem, tak bude vás chcieť aj naďalej, a počká si kým budete pripravená. Ak nepočká, tak nemá o vás až taký záujem, ako sa tváril, a preto nie je hoden vášho času (nie tobôž vášho tela).

Tip pre ženy č.18: Unáhlenosť prináša skazu.
Neuponáhľajte žiadny aspekt budovania vzťahu. Nechcite si vybudovať blízkosť a dôvernosť za pár minút, ako instantnú polievku. Chlapi sa zľaknú tak isto ako ženy, ak je na nich robený citový nátlak. Ani vo svojom vnútri si netransformujte drobnosti na veľké gestá, či nekonečnú zaľúbenosť. Neskladajte si v hlave lego, na ktoré nemáte ešte dostatok kociek. Odolajte tomuto pokušeniu. Nikto nemá rád byť presviedčaný ako sa má cítiť. Dovoľte vášmu vzťahu, aby sa vybudoval sám od seba. Ak to uponáhľate, dostanete neprirodzené výsledky. Ak ste trpezlivá, tak môžete dostať, čo chcete.

Tip pre ženy č.19: Muži sú ako levy.
Necítia nejaké veľké vzrušenie pokiaľ nemusia svoju levicu trošku naháňať. Ak však levica začne byť moc rafinovaná a úskočná, alebo beží príliš rýchlo, lev sa jednoducho vzdá. Treba si v tom nájsť vlastný balans a nepreháňať to ani jedným ani druhým smerom. Ľudia si väčšinou necenia to, čo majú zadarmo, ale len to, na čo museli dlho šetriť alebo si to prácne vydobyť. Je to dobrý ukazovateľ toho, akú ma chlap výdrž. Ale každá levica musí dostatočne ukázať, že sa ju oplatí naháňať, pretože vždy sú tu aj pomalšie levice.

Tip pre ženy č.20: Podvádzanie je podvod samej seba.
Nikdy sa neschýľte ku klamstvám, a manipuláciám, aby ste si chlapa k sebe „priviazali“. Predstierať, že má o vás záujem iný chlap, alebo si vymyslieť tehotenstvo, alebo sa nechať oplodniť a otehotnieť, vedie vždy len ku katastrofe. Vzťah vybudovaný na klamstvách nemôže nikdy prosperovať. Dospejete len k tomu, že keď na to všetko chlap príde, tak vás bude nenávidieť a neuvidí, že ste to všetko urobili pre TO aby ste boli „spolu šťastní“.

Bonusový tip pre ženy č.21: Najšikovnejšie rozhodnutie, aké môžete urobiť.
Nech váš partner/priateľ vyzerá akokoľvek zdravo, pravdovravne, a sebaisto, dajte sa obaja testovať na pohlavné choroby predtým, ako spolu začnete „tréning“ robenia detí. Adekvátna ochrana proti počatiu je nutnosť. Jedno zlé rozhodnutie v tejto oblasti, a zruinujete si svoj život navždy!

Riaďte sa týmito tipmi a dostanete určite takého partnera, akého ste si vysnívali.

 

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *